Loading...

Prodloužení dema a upgrade na 7.8.

21.12.2023

Blíží se Vánoční svátky a rádi bychom přivítali nové uživatele, kteří si často přejí prodlouženou dobu pro vyzkoušení. Nyní máte možnost věnovat více času prozkoumání aplikace. Avšak, prosím, vezměte na vědomí, že ne všechny funkce v demoverzi jsou aktivní.
Stávající uživatelé SDG6 a SDG7 mohou udělat upgrade. Stahujte zde: https://www.sundaygate.cz/ke-stazeni/?dir=/Instalace/2.%20Upgrade%20SDG


Upgrade SDG 7.4 již k dispozici

23.11.2023

Upgrade již ke stažení!
Nově pouze jedním kliknutím. Stahujete zde.
Pokud máte nainstalovanou starší verzi Promotic 9.0.24 stáhněte UpgradeSDG7instal26.exe.
Video jak na nové nastavení.

Přinášíme spoustu vylepšení: full screen obrazovka, webový prohlížeč, nové možnosti v nastavení, komunikace se Shelly Add-On. A to nejdůležitější: sloučení všech předchozích variant aplikace pro střídače do 10kW do jediného uceleného řešení.

Děkujeme vám za vaši přízeň a podporu.


Převodník RS485 (zásadní pro GW 15-30kW)

03.11.2023

Měniče Goodwe o výkonu 15-30 kW vyžadují pro správnou komunikaci převodník LAN RS485 nebo USB RS485. Tento převodník je kompatibilní se všemi střídači Goodwe ET a zapojení není složité.

Výhody:
- Komunikace se střídačem probíhá téměř bez ztracených datových paketů.
- Nezávisí na Wi-Fi střídači, a pro modely GW 15-30 kW funguje zároveň i Sems.
- U baterií Pylontech lze využít rozhraní RS232 pro individuální kontrolu jednotlivých článků baterie pomocí programu BatteryView.


Nová verze SDGeco6.60

05.10.2023

Úpravy jsou na žádost uživatelů SDG a jsou zaměřeny na větší efektivitu využití FVE v automatickém módu.
V týdenním plánovacím kalendáři jsou tyto novinky:
1.Battery limit - lepší než mód Backup, Mění podle zadaných podmínek limit vybíjení baterie v síti. Nastavuje se v "SOC%" 20/90. Když je podmínka splněna platí 90%, jinak 20. Dobré např. v zimě , aby Boiler nevybíjel baterii.
2.Home W je nová možnost "All Home" je to celkový odběr domu včetně Backup větve.
Čas střídače se synchronizuje s časem PC cca 10minut po půlnoci automaticky při rozdílu 10minut. Důležité pro Eco mód.
Pro uživatele se spotem je nová možnost při volbě v kalendáři "OTE" Min1,Min2, Max1, Max2. Zvolit cenu která je ještě pro nákup nebo prodej zajímavá. Např max dne je 2,5 a je nastaveno >5Kč , tak ten den neproběhne třeba prodej z baterie nebo min dne < 0 Kč může se nabít baterie ze sítě.

Důležité upozornění pro stávající uživatele SDG. SDG6.6 posune v "Týdenní plánovací kalendář bodů spínání" Shelly zásuvky o jednu pozici, hned po přehrátí si v kalendáři opravte.
Pro upgrade stáhněte soubor zip a do adrsáře původní aplikace SDG eco překopírujte 3 soubory – SDGeco.pra, SDGecoPW.pra, text_app.xml


Servisní verze pro měniče 15-30kW

03.10.2023

Pro realizační firmy je k dispozici servisní verze pro měniče 15-30kW. Stáhněte si SDGservisni15_30kW.zip a rozbalte zip do složky c:\Promotic\Apps\. Z původní servisní SDG překopírujte genlic.xml a lic.xml. K dispozici pak budete mít dvě varianty, podle toho jaký měnič budete servisovat.


Vyšli jsme vstříc uživatelům s Goodwe 15-30kW!

01.10.2023

Aplikace umí všechny funkce jako SDGeco (Ovládání Economic módu, Ovládání podle ceny OTE, Monitoring, jednotlivých fází a stringů, Monitoring 0 až 2 baterií, Připojení a ovládání až 17 ti Shelly zásuvek/modulů, Ovládání externího chlazení,On/Off grid, počasí, přetoky, ovládání relé, obrazovka pro tablet, alarmy, eventy........ atd.)
Ke stažení
Pro Goodwe s nižším výkonem používejte nadále SDG 5 nebo SDGeco.